[responsive-menu]

آتلیه عکاسی

آتلیه عکاسی و بعبارتی یک استودیو عکاسی تعیین قرار گرفتن در معرض کار با سایه ها است. در آتلیه عکاسی یک عکاس خوب می بایست نسبت به روشنایی، موقعیت چراغ ها، جای سایه ها اطلاعات کافی و دقیق داشته باشد تا بتواند بهترین تصاویر ممکن را با توجه به امکانات خود خلق نماید.

آتلیه عکاسی عروس پایتخت با نورپردازی دقیق و منحصر بفرد خود، که از رمز ورموز کار عکاسی است، بهترین تصاویر را ایجاد می نماید.

قرار گرفتن در معرض سایه و یا بعبارتی تنظیم نور از مهمترین نکات در گرفتن عکس خوب در آتلیه عکاسی است. البته به غیر از نور چیزهای دیگری نیز به بازی می آیند مثل: رنگ، پس زمینه، ترکیب، مو، آرایش و یا انجام دادن کاری مثل مدل تیراندازی.

این موارد از معیارهای اساسی برای آتلیه عکاسی است ولی با توجه به سوژه ای که می خواهید از آن عکس بگیرید، قرار گرفتن در معرض نورهای مختلف و ایجاد سایه و نگاه دقیق به سوژه از مهمترین موارد برای گرفتن عکس حرفه ای است.

آتلیه عکاسی عروس پایتخت با تنظیم دقیق و تابش نور به سوژه مورد نظر وحتی سوژه هایی که متحرک هستند و تنظیم فاصله مناسب بهترین عکس ها را برای شما ایجاد می نماید. در برخی از عکس ها با توجه به منبع نور و فاصله ممکن است از دو فلاش جهت گرفتن عکس استفاده شود.

آتلیه عکاسی